Konstruktsioonide paigaldus

Teostamisvõimekus

Suudame teostada ülikeerukaid tõsteid, mis vajavad eraldi tõsteplaani või spetsiaalselt toodetud abivahendeid. Näiteks lennukiangaari tõsteplaani koostamisel kasutasime inserneride abi, et hoolikalt ettevalmistada nelja kraanaga 15 tundi väldanud 120 tonnise peafermi tõstmine. Ühtlasi oleme Eestis üks väheseid, kes oskab teostada kogu korruse korraga tõstmist.

1. Optimeerimine

Konstruktiivse projekti ülevaatamine ja vajadusel paremate tehniliste lahenduste leidmine.

2. Valmistamine

Kõige suurema efekti saavutame tänu koostööle VMT Tehastega, kes on spetsialiseerunud just ehituslike teraskonstruktsioonide tootmisele ning suudab tänu sellele tagada kõrge kvaliteedi, tähtaegade paindlikkuse ja hea hinna.

3. Paigaldamine

Vajadusel koostame kõigepealt tõsteplaani ja tellime tõstevahendid ning seejärel paigaldame konstruktsioonid kiirelt ja professionaalselt.

Optimeerimine

Kontruktsioonide paigaldamine ei ole kogenud ehitajale keeruline, kui projekteeritud lahendus on hästi läbimõeldud. Olles pikalt spetsialiseerunud terasele, siis oskame tihti kliendile pakkuda alternatiivseid lahendusi, mis täidavad projektis ettenähtud funktsionaalsust, kuid mis on kaalult kergemad. Kergem kaal toob kokkuhoiu tootmise hinnas, paigaldusajas ning aitab vältida võimalike probleeme. Konstruktsioonide paigaldamise esimese etapp on seega alati konstruktiivse projekti ülevaatus ning vajadusel muudatuste tegemine.