Meeskond

Ei leidnud sobivat kontakti? Võta meiega ühendust ja suuname Teid õige inimese juurde.

VÕTA ÜHENDUST


Juhatus

Katrin Hekk

Raamatupidaja-juhiabi

+372 4349740

katrin.hekk@vmt.ee

Projekteerimine

Mirjam Almre

Osakonna juhataja

+372 53314743

mirjam.almre@vmt.ee

Indrek Tirmaste

Peainsener

+372 53314748

indrek.tirmaste@vmt.ee

Eesti divisjon

Veiko Šmidt

Eesti divisjoni juht

+372 53083589

veiko@vmt.ee

Diana Purga

Eelarvestaja

+372 4349746

diana.purga@vmt.ee

Pille Karus

Eelarvestaja

+372 4349749

pille.karus@vmt.ee

Sander Vahtramäe

Projektijuht

+372 53314788

sander.vahtramae@vmt.ee

Sander Sulg

Projektijuht

+372 53314777

sander.sulg@vmt.ee

Kaupo Maranik

Objektijuht

+372 53314783

kaupo.maranik@vmt.ee

Soome divisjon

Indrek Jõgisoo

Soome Divisioni juht

+372 53314742

indrek.jogisoo@vmt.ee

Aivar Varis

Projektijuht

+372 53314744

aivar.varis@vmt.ee

Pille Karus

Eelarvestaja

+372 4349749

pille.karus@vmt.ee